Altesa Mühendislik Metal Makina Robot Otomasyon Sistemleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
Telefon: +90 224 346 03 01

Etiket: yaskawa

Hisarlar Kabin Gazaltı Kaynak Hattı

Hisarlar Tarım Makineleri ile beraber yürüttüğümüz Traktör Kabini Gazaltı Kaynak Hattı uygulamamız devreye alınmıştır.

CPS Gazaltı Kaynak Hücresi

Altesadan anahtar teslim robot çözümleri !

Müşterimiz CPS ile beraber yürüttüğümüz Yaskawa Çift Robotlu Gazaltı Kaynak Hücresi ve Gazaltı Kaynak Fikstürleri projemizin devreye alınması tamamlanmış ve müşterimize teslim edilmiştir.

Profil Sanayi Gazaltı Kaynak Hücresi

Müşterimiz Profil Sanayi ile yürütmüş olduğumuz Yaskawa Robotik Taşınabilir Gazaltı Kaynak Hücresi projemiz teslim edilmiştir

 

Vatan Pres Punta Kaynak Hücresi

Vatan Pres firmasıyla birlikte yürüttüğümüz iki adet Yaskawa Punta Robot Hücremiz ve punta kaynak fikstürlerimiz devreye alındı müşterimize teslim edildi.

GKN Driveline Paletleme Hücresi

Müşterimiz GKN Driveline ile beraber yürüttüğümüz robotlu ürün kontrol ve kasalama hücremizi devreye almış bulunmaktayız. Birden farklı tipte ürünün tartılması kontrol edilip robot yardımıyla destacker tarafından beslenen seperatörlere sıralanması işlemini  yapan hücremizi anahtar teslim olarak müşterimize sunmuş bulunmaktayız.

Beyçelik Gestamp Pres Besleme ve Hemming Hücresi

Beyçelik Gestamp ile beraber yürüttüğümüz robotlu pres besleme, mastik ve hemming işlemi yapan hücremizi anahtar teslim devreye almış bulunmaktayız.

Çelikform Gestamp Punta Kaynak Hücresi

Müşterimiz Çelikform Gestam sahasında anahtar teslim kurulumunu tamamladığımız, 1 döner tabla, 4 Yaskawa punta robotu ve 4 fikstür içeren 2 adet kaynak hücremiz. Altesa olarak projelerimize yenilerini eklemenin haklı gururunu yaşamaktayız.